parallax background
 

Parke sistre cila


Tozsuz parke sistre cila yapıyoruz. Kullandığımız makinalar sınıfının en iyisidir. Sağlığınız için su bazlı kansolejen madde içermeyen cilalar kullanıyoruz. Evinizin tavana kadar toza maruz kalmasını istemiyorsanız, sağlıklı bir zemine basmak istiyorsanız. Hemen bizimle iletişime geçiniz.

 

Parke Sistre Lögler Hummel Son teknoloji makinalarla tozsuz parke sistre cila yapıyoruz.

Parke Cilası Loba Kansolejen madde içermeyen Alman malı su bazlı parke cilaları kullanıyoruz.

Evinizi düşünüyoruz. Neden mi? Parke sistre yaptırmanın en çok düşündüren kısmı toz olayıdır, tabandan tavana, kapıdan perdeye her yer toz olur. Alman Lögler firması toz etmeyen makina üretti ve bu makinalar Azf yapının bünyesinde tüm işlerde kullanılmaktadır.

En iyi ustalar, en iyi makinalar Azf Yapı'da. Hemen Arayın. İşi profesyonellere bırakın.

Sağlığınızı düşünüyoruz. Neden mİ? Sağlıklı olsun diye ahşap parke tercih ediyorsunuz. Sizi tebrik ediyoruz. Uyarı!. piyasada kullanılan SOLVENT ve POLİÜRETAN cilaları ucuz olsun diye bilerek veya bilmeyerek kullanırsanız. Sağlığınızı tehlikeye atarsanız. Azf Kansolejen Madde İçermeyen Alman Su Bazlı Loba Parke Cilası Kullanır. www.dekoros.com 'dan bulabilirsiniz.

 

Sistre Cila Nedir? Deforme olmuş, kabarmış, çizilmiş, aralanmış, yıpranmış tüm ahşap parkeleri sistre ve cila ile ilk günkü görünümüne kavuşturma işlemidir.

Sistre cila zamanla yıpranmış, cilası deforme olmuş, aralanmış, estetik görünümünü kaybetmiş ahşap parkelerin tozsuz sisre makinaları ile ham haline getirilmesi ve üzerine cila vurularak yenilenme işleminin yapılmasına denir.

Ahşap parkenin ömrü kolay kolay bitmez. Parkeler sistre cila yapılarak ilk günkü görünümüne kavuşur.

Size önerimiz!. Ahşap parkeleriniz yıprandığı zaman sakın laminat parke ile değiştirmeyin. Ahşap parkeler doğal ve sağlıklıdır. Laminat parkeler ise çeşitli kimyasallar kullanılarak meydana gelen bir yer döşemesidir. Tekrar hatırlatıyoruz, ne kadar yıpranmış olursa olsun ahşap parkeler sistre cila ile ilk günkü görünümüne kavuşur.

 
Parke Renklendirme

Parke Renklendirme Parkeler su bazlı boya ile renklendirilebilir. Ahşap parkeleri cila ile renklendirme imkanı yoktur.

Parke renklendirme yaparken kullandığımız ürünün sağlık açısından su bazlı olmasına dikkat ediyoruz.

Parke renklendirme yaparken doğal dokusunun kaybolmamasına, damarlarının ve öz dokusunun boya ile özdeşleşmesine ayrıca dikkat etmek gerekir

Profesyonel makinalarımız, kaliteli ürünlerimiz ve tecrübeli usta kadromuzla, tüm İstanbul'a parke cilalama ve parke renklendirme hizmeti veriyoruz. Hemen iletişime geçin.

 
lamine parke tamiri ve sistre cilası

Parke Tamiri Lamine parke tamiri nasıl yapılır? Masif parke tamiri nasıl yapılır?

Lamine parkelerin kabarmış üst tabakası değiştirilerek yada plakanın tamamı değiştirilerek tamiri yapılabilir. Ton farkı ve tırnak oluşumları siste cila yapılarak giderilir.

Masif parkelerin kabarmış, çürümüş kısımları sökülerek, aynı ebattaki yeni parkelerle değiştirilebilir. Hatalar, aralıklar macun ve sistre cila ile giderilir.

Masif ve Lamine parkeler tadilat yapılarak eskisinden daha güzel bir görünüme kesinlikle kavuşur. Ahşap sağlıktır. Ahşap doğallıktır. Suni yüzeylerden kaçının bastığınız yer önemlidir. Ayağınızı bastığınız zaman toprağa basmış gibi hissedeceksiniz, vücuttaki stresi, elektriği çekip alan ahşap parkelerden vazgeçmeyin.